Srdečně Vás vítám na svých stránkách a budu rád, pokud Vás mé různorodé dílo potěší. A pokud byste jej chtěli mít u vás doma, neváhejte a ozvěte se.
<< zpět na aktuality

Křest nové dětské knížky „Hejkalov“

Vážení přátelé mé tvorby, rád bych se s Vámi podělil o radostnou událost.

Dne 12. února 2014 se v Domově sv. Karla Boromejského v Praze 6 konal křest nové pohádkové knížky „Hejkalov“, na níž jsem se podílel svými ilustracemi.  Autorem knížky je můj dlouholetý kamarád Michal Vaněček a spoluautorka Renata Petříčková a knížka byla vydána ve spolupráci s nakladatelstvím MAXDORF. Pohádková knížka Hejkalov je další z řady knížek, které nadace T-SOFT ETERNITY vytváří především pro děti z dětských domovů, děti s vážnými onemocněními, apod.

Knížku jsme slavnostně pokřtili spolu s autorem, panem Michalem Vanečkem, houslovým virtuózem, panem Jaroslavem Svěceným a prof. MUDr. Pavlem Pafko, DrSc. Vyvrcholením tohoto slavnostního večera byl houslový koncert Jaroslava Svěceného v kostele sv. Rodiny.

A o čem knížka je? Dočtete se, co se stane, když profesor biologie Arnošt Hejhula dojede vlakem do zastávky, která nese podivné jméno Hejkalov.

Věřím, že Vás knížka pohladí i pobaví a že Vás potěší ilustracemi, kterými Vás tak rád odvádím do dětského snění.

Váš Ondřej Zahradníček

fotečky 198                     fotečky 164

Vytvořil Pixelfield, s.r.o. webdesign a tvorba webových aplikací