Srdečně Vás vítám na svých stránkách a budu rád, pokud Vás mé různorodé dílo potěší. A pokud byste jej chtěli mít u vás doma, neváhejte a ozvěte se.
<< zpět na aktuality

Výstava „Variace na Staré Mistry“

Milí přátelé mé tvorby, jak jsem slíbil, dovoluji si Vás pozvat, na chystanou výstavu s názvem „Variace na Staré Mistry“, která se tentokrát koná v Melicharově vlastivědném Muzeu v Unhošti od 5.10. – 29.10.2018.

V Unhošti jsem již uspořádal několik autorských výstav, ale kuriózní na této připravované výstavě je, že se nyní výtvarně vracím po skutečně čtyřiceti letech (má první výstava se totiž konala v mých patnácti letech, v roce 1978, v Kulturním středisku v Unhošti), se svou zbrusu novou kolekcí, tentokrát na téma starých mistrů.

A právě Vy – návštěvníci výstavy, budete mít tu ojedinělou příležitost vstoupit do světa holandských a vlámských mistrů, pláten plných poetických zátiší, květů a ovoce, krajin, neboť v tom byli tito mistři chloubou své doby.

A nebyl bych to já a můj „mistrovský štětec“, kdybych nepřišel s něčím, co tu doposud nebylo. Budu Vás velmi příjemně překvapovat svými variacemi na mistrovská díla 18. a 19. století, kdy jsem si s obrazy v tomto duchu pohrál téměř až surrealisticky a rád bych vás tak přivedl nejen k úžasu, ale také k úsměvu.

To vše zabalené do mého životního hesla – „život je humor, paradox a změna“ – v to věřím, že na této výstavě dozajista všichni prožijeme.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Jste srdečně zváni!

Váš Ondřej

Pozvánka na výstavu
Vytvořil Pixelfield, s.r.o. webdesign a tvorba webových aplikací